УЧНІ ВИШНІВЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРОХОДЯТЬ ВИРОБНИЧУ ПРАКТИКУ.

Будівництво – одна з найважливіших галузей матеріального виробництва, якою до деякої міри визначається подальший економічний і культурний розвиток держави. Воно має багатовікову історію, в ході якої удосконалювались конструктивні рішення, підвищувалась раціональність використання різних матеріалів.

При сучасному рівні розвитку будівельної техніки не можна стати хорошим будівельником без систематичного підвищення кваліфікації, знання передової технології і організації робіт. Кожен, хто вчиться, повинен вивчати і освоювати свою професію і в практичній роботі, творчо застосовувати, розвивати і удосконалювати передові методи ведення робіт.

Професії будівельника навчають і у нашому Вишнівецькому професійному ліцеї. Нині одна з груп, №22, під керівництвом майстрів виробничого навчання Марії Іванівни Шаповал та Юрія Володимировича Куницького проходить виробничу практику на базі Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні відпрацьовують практичні завдання з професії «штукатур», усвідомлюючи, що найдосконаліші пояснення майстрів можна реалізувати саме на ділі, коли бачиш, як виконується та чи інша операція. У результаті учні не тільки засвоюють знання, у них розвивається здатність самостійно вирішувати виробничі завдання, аналізувати свою роботу, причини окремих досягнень та недоліків. Як показує практика, лише процес самостійного пошуку, аналізу ухвалення рішень є тим досвідом, який формує професійну самостійність та компетентність.

Під час виробничої практики хороші успіхи, підкріплені теоретичними знаннями, демонструють Василь Бойко, Іван Михалюк, Дмитро Давиденко, Ігор Медвідь, Дмитро Струмінський, Юрій Дворицький, Іван Крячко, Сергій Олійник, Станіслав Філіц, Дмитро Янчишин, Андрій Міщук. За словами майстра М.І. Шаповал, ці юнаки невдовзі стануть висококваліфікованими робітниками.

Залишити відповідь