“ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ГОДУВАЛЬНИК- ХЛІБ”

Життя у Вишнівецькому професійному ліцеї вирує. 23 березня учні випускної групи №36, що здобувають професію кухаря-кондитера під керівництвом Анни Філик, підготували змістовний виховний захід на тему «Слава миру на землі – слава хлібу на столі».

Хліб – усьому голова. Свіжий, духм’яний, він увібрав у себе тепло сонця, всю щедрість матінки-Землі, наснагу і невтомність людської праці. Споконвіку для нашого народу хліб був не просто стравою, а основою життя і найдорожчою святинею. Отож дівчата та хлопці читали на його честь вірші, співали пісні, з любов’ю говорили про його святість та велич, розповідали історію виникнення професії пекаря.

Свою майстерність учні продемонстрували випеченим короваєм, тортами та хлібобулочними виробами. Також вони показали свій талант та артистичність в українській народній казці «Колобок» на сучасний лад. Учасники імпрези з усією душею донесли позитивні емоції працівникам та гостям ліцею.

Підтримала кухарів у дійстві студентка Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької Діана Філик.

А на закінчення свята учні групи №36 зробили несподіваний сюрприз викладачу професійно-теоретичної підготовки, голові методичної комісії торгово-кулінарного профілю Любові Волинській, привітавши її з професійним ювілеєм. У березні виповнюється 50 років, як Любов Василівна навчає дітей фахові кухаря-кондитера, пекаря. За цей період тисячі учнів під її керівництвом здобули почесну професію. На знак вдячності за плідну працю дівчата та хлопці подарували Любові Василівні запашний коровай.

                                                Анна Філик,

 “майстер виробничого навчання ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей”

Залишити відповідь