Звітній концерт

     27 квітня «Вишнівецький ДНЗ» радо зустрічав у своїх стінах, випускників, друзів, батьків, гостей ліцею.  Як дбайлива та щира  господиня, наш заклад щедро частував  присутніх  кондитерськими виробами, які приготували наші учні. А чого тільки не було у нас на святі! І торти, і кекси, і рулети, і тістечка, і пасочки, і усілякі корзинки з різноманітним наповненням…

     Кожна група дивувала присутніх також власною творчістю, на  виставці  були і писанки, і шкрябанки, і пасхальні яйця, виконані в техніці оригамі, і вишиті рушники та ікони, и мереживні Великодні рушнички і навіть віночок,  виготовлений із яєчних  шкаралуп!

     А Цимбалюк Олександр, учень 3 курсу ( навчається за спеціальністю муляр; маляр; штукатур) вразив усіх чудовими виробами з дерева.

     Від побаченої краси розбігалися очі,  і  це ще раз довело просту істину: «У Вишнівецькому ліцеї навчаються  талановиті діти!»

     Цього ж дня у стінах закладу « Вишнівецький професійний ліцей» проходив творчий звіт колективів художньої самодіяльності під гаслом « Україна –єдина родина».

     Свято розпочалося піснею –молитвою » Боже,врятуй Україну». Сьогодні, як ніколи,ці слова надзвичайно актуальні для усіх нас, адже ми мріємо про єдину Україну, про вільну і мирну державу.

     У концерті приймали участь загальний  хор із працівників та учнів ліцею під керівництвом Куницької Ірини та  Гупалюк Інни , а також ансамбль  навчального закладу. У Вишнівецькому  ДНЗ співають усі : і викладачі з досвідом роботи ( наприклад, заступник по НР Гупало Надія Миколаївна) , і молоде покоління працівників ( Філик Анна Ігорівна, Минзарська Люба Володимирівна, Сафіян Ксеня Петрівна).

     А які талановиті учні у нас!  Справжньою співучою Мавкою була на сцені Добровольська Світлана, учениця 2 курсу!  Глядачі були заворожені її глибоким та чарівним голосом.  Гервеленець Дарина , яка навчається за професією кухар-кондитер , піснею «Мамо»  розчулила до сліз усіх матерів, які знаходилися у залі.

     Окремо хочеться сказати про поезію, яка линула зі сцени Будинку Культури.Авторські вірші декламувала студентка 3 курсу Бодащук Інна. Поетичні твори читали як учні ліцею ( Бодащук Інна, Петрук Владислав), так і викладачі  (Бабачук Людмила Іванівна, Шушкевич Людмила Степанівна ). Вчителі-філологи , як ніхто інший,  розуміють і відчувають силу слова і намагаються донести цю одухотвореність  до дитячих душ.  Приємно, що  разом з мамою закликала берети та плекати  рідну мову  Доменіка Шушкевич ( учениця 2-А класу Старовишнівецької ЗОШ)

     Свято промайнуло як одна мить, однак залишило у серця і душах присутніх надію на безхмарне  і мирне небо, надію на  світле майбутнє і впевненість, що Україна- єдина родина.

Одна Батьківщина, і двох не буває,

Місця, де  родилися, завжди святі.

Хто рідну оселю свою забуває,

Той долі не знайде в житті.

Методист ДНЗ “Вишнівецький професійний ліцей ” Шушкевич Л.С.

Залишити відповідь