День захисника України

Святкування дня Захисника України у нашому ліцеї почалося із урочистої лінійки.

 

1

 

Святково одіті юнаки і дівчата з цікавістю слухали розповідь запрошеного на лінійку одного із найстаріших жителів Вишнівця, активного учасника Народного руху України, голову товариства Просвіти, доцента Львівської Політехніки – Забрамного Аркадія Антоновича. Він в історичному ракурсі розповів про етапи боротьби українського народу за свою незалежність. Згадав і славного Байду (Дмитра Вишневецького), Січових Стрільців, воїнів УПА.

2

Емоційним був виступ учасника АТО, старшини 80-тої львівської бригади Шаповала Олега Ярославовича. Який з болем в серці, згадував тяжкі бойові будні на Сході України. Щиро подякував учням та працівникам ліцею за надану йому моральну підтримку і матеріальну допомогу. З гордістю ветеран АТО відмітив ті позитивні зміни, які відбулися в нашому суспільстві, зокрема серед молоді, яка стала більш патріотичною. Хвилиною мовчання було згадано пам’ять загиблих воїнів.

3

Віталій Шевчук організатор волонтерського руху на Вишнівеччині висловив щиру подяку всьому учнівському та педагогічному колективу за допомогу, яка була надана захисникам України. Активно включився у волонтерський рух для допомогу воїнам АТО учні та працівники ліцею, збирали матеріальну допомогу, зробили випічки, близько 80-ти кілограм, плели маскувальні сітки. Брали активну участь в усіх благодійних заходах, які тут проводилися.

4

На завершення у виконанні учнів прозвучали українські-патріотичні пісні. Учениця групи 25 Інна Бодащук, присвятила гостям вірша «Дякую тобі солдате», який вона написала до цього свята.

5

Учні та працівники ліцею взяли активну участь у проведені загально-селищних заходах присвячених дню УПА та дню Захисника України. Біля пам’ятного знака «Жертвам більшовицького терору» виступили ветерани УПА, АТО, громадські діячі. Св’ященики відправили молебень за загиблими борцями за волю України.


9

8

Залишити відповідь