201 річниця від дня народження Т.Г.Шевченка

Як заповів Великий Тарас

Боже, Великий, Єдиний

Нам Україну храни…

12

Перша декада весни – перші легкі кроки пробудження природи, які, традиційно, асоціюються з приходом весни. Але, для нашої нації, березневі дні – це свято душі, оскільки плодюча ненька-земля, потужний словянський талант та щире українське подружжя подарували всім нам світоч нашої мови, величну особистість в історії України, знаменитого митця, художника і поета – Тараса Григоровича Шевченка.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

Традиційно в нашому житті ми в школах, університетах, ліцеях, гуртках відзначаємо Шевченківські дні. Не стало винятком і Наше квітуче містечко.
10 березня святково оформлений зал Вишнівецького будинку культури. Учні та працівники нашого навчального закладу взяли активну участь в проведені усного журналу на тему “Слово Шевченкове житиме вічно” присвячений 201 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
Глядачі, які заповнили зал з цікавістю слухали розповіді з біографії Тараса Шевченка, дослідження про перебування великого Кобзаря у Вишнівці, які презентував науковий співробітник НЗ “Замки Тернопілля” Кибалюк М.В..
В ході проведення данного заходу звучали вірші та пісні на слова Т.Шевченка у виконанні жіногочого ансамблю працівників, зведеного хору у складі жіночого хору нашого ліцею (керівник Гупалюк І.А.) та народного чоловічого ансамблю Вишнівецького будинку культури (керівник В.Ванжула.). Завершальну композицію “Шевченковий заповіт” виконали усі присутні в залі разом із об’єднаним хором.

23    Святкування Шевченківських днів закінчується, але ті спогади, емоції та сльози, що виступили на очах, обов’язково зроблять нас кращими, світлішими та терпимішими один до одного. Дадуть змогу пригадати, що ми українці, козаки, діти славетного Кобзаря. Тож плекаймо ці почуття в своїй душі, і, як вчив Тарас: «Учітеся, брати мої, думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!»

4 5 6 7 8 9 10 11

 

Залишити відповідь